Aromamasáž

Je prováděna jemnými tahy olejem s přísadou vonných silic, vybraných podle charakteru obtíží. Stimulační látky s citrusovými esencemi (mandarinka, pomeranč, litsea, citrus) při únavě, nedostatku energie, potřebě tonizace. Uklidňující s výtažky z levandule, cedru, meduňky při nespavosti, nervozitě, psychickém napětí. Částečná na oblast šíje, hlavy a zad nebo celková.

Částečná

Cena: 390,- Kč

Cena: 190,- Kč

Celková

Cena: 790,- Kč

Cena: 320,- Kč

Objednat

Je oblíbená především u žen.

Aromamasáž je vhodná pro:

Aromamasáž je nevhodná pro závažně nemocné osoby.

Báječná a něžná procedura pro tělo i pro duši

Aromamasáž je veskrze příjemná procedura založená na působení jemných masážních hmatů a účinku použitého aromaoleje. Velmi oblíbená zejména u žen. U této procedury vnímáte pocit něžných doteků, vůně a úžasné relaxace.

Jak aromamasáž  probíhá

Klient je masérem uveden do šatny, kde si odloží oděv a osprchuje se. Následně je na lehátku prováděna aromamasáž s použitím speciálních olejů a hmatů, za zvuku příjemné hudby. Pokud je masáž částečná, masíruje se vleže na břichu záda a šíje, pokud celková, týká se celého těla mimo hrudník a břicho. Po ukončení masáže masér setře klientovi zbytky oleje.

Doba procedury: 20 minut částečná • 45-50 minut celková

Částečná aromamasáž je volně prodejná léčebná procedura. • Celková aromamasáž je léčebná procedura prodejná s informovaným souhlasem.

Přehled masáží: