Městské lázně pro každého

 • darkove-poukazy1.jpg

  Dárkový poukaz Vaše blízké

  Léčebné a blahodárné účinky lázeňské péče nemusíte dopřávat pouze sobě, ale můžete je věnovat i svým blízkým. Více informací

 • sissi.jpg

  Koupel Sissi

  Zastavte se v každodenní realitě a dopřejte si něco výjimečného. Přinášíme Vám spojení tradice a unikátu. Více informací

 • bazeen.png

  Bazénový komplex

  Přijďte si zaplavat do našeho bazénového komplexu... Více informací

 • solnaa.png

  Solná jeskyně

  Přijďte si zarelaxovat, načerpat novou energii a nebo prostě jen nechat odpočinout svoje tělo na jedinečné, zdraví prospěšné místo pro celou rodinu... Více informací

 • obchod.jpg

  Alžbětin lázeňský obchod

  Navštivte náš lázeňský obchod s karlovarskou kosmetikou, dárkovými předměty a dalším doplňkovým zbožím. Více informací

 • cviceni.png

  Cvičení v bazénu

  Cvičení v bazénu je procedura s aktivním zapojením klienta, které má ve vodním prostředí specifické účinky ... Více informací

Nejčastější otázky a odpovědi

Seznam článků

Na této stránce uvádíme odpovědi na nejčastější otázky rozdělené do jednotlivých kategorií.

Služby

Poskytujete v Alžbětiných lázních i ubytování?

Nemáme žádné vlastní ubytování, ale na našich webových stránkách můžete najít tip na ubytování s nabídkou hotelů, penzionů a apartmánů.

Máte bazén pro veřejnost?

Ano, náš bazénový komplex je určen převážně pro veřejnost, ale v určitých hodinách je pronajat organizacím. Přesný rozpis volných hodin, kdy můžete bazén navštívit, najdete v sekci „Otevírací doba bazénu“.

Je solná jeskyně v budově?

Ano, solná jeskyně je v suterénu budovy.

Jaké druhy nemocí ve vašich lázních léčíte?

Odpověď na vaši otázku naleznete v sekci „Léčené choroby a obtíže“. Základním okruhem nemocí jsou nemoci zažívacího traktu, jater, slinivky, žlučových cest, metabolické poruchy, onemocnění pohybového aparátu, ale díky velkému spektru procedur můžeme nabídnout procedury vhodné k léčení např. kožních, alergických, ale i kardiovaskulárních chorob a mnoha dalších. 

Máte ve vašem zařízení lázeňského lékaře?

Ano, náš lékař má specializaci v interní medicíně, fyziatrii, balneologii a rehabilitaci. Je možné s ním komunikovat také v angličtině, ruštině i němčině.

Jaká je optimální délka léčby?

Pokud jde o vážné zdravotní problémy a onemocnění, pak je vhodná 3 týdenní léčba, kompromisem jsou 2 týdny. Pokud přijedete na týden, lze pojmout tento pobyt jako preventivně-regenerační, který může být samozřejmě také přínosný pro vaše zdraví. V mnoha případech se klienti po prvním krátkém pobytu rozhodnou pro příště naplánovat delší dobu léčení.

Co je to informovaný souhlas?

Je to písemný souhlas klienta s informacemi, které upřesňují, v jakých případech je daná procedura nevhodná ze zdravotního hlediska.

© 2012 Alžbětiny lázně, a.s.
veškerá práva vyhrazena

Partneři

InfocentrumMMKV