Městské lázně pro každého

  • lecba-teplem-parafinovy-zabal-rukou-01.jpg
  • lecba-teplem-parafinovy-zabal-rukou-02.jpg

Parafínový zábal rukou

Parafín je rozehříván v parafínové lázni při teplotě 60° C. Rozehřátý se nalévá na plech vyložený jednorázovou igelitovou fólií a nechá se stydnout na teplotu 42 - 44 °C (do ztuhnutí). Tímto postupem vznikne placka, která je přenosná díky podkladu fólie a přikládá se na ruce .

Díky zlepšení prokrvení se zlepšuje kloubní pohyblivost a zmírňují se kloubní bolesti. Kromě toho má parafín i efekt kosmetický, pokožka rukou je hebká a vláčná.

 

Ceník

Poptat 

Parafínový zábal rukou je vhodný pro:

  • Zlepšení kloubní pohyblivosti ručních kloubů, zmírnění kloubních bolestí.
  • Zvláčnění pokožky rukou.

Parafínový zábal rukou je nevhodný pro závažně a akutně nemocné.

Příjemná procedura, kterou si vaše ruce zaslouží

Aplikace parafínu na ruce je příjemná procedura, dobře snášená. Po 20 minutách aplikace parafínu se dostaví pocit zlepšené kloubní pohyblivosti, zmírnění bolestí drobných ručních kloubů a pocit hebké, vláčné pokožky rukou.

Jak parafínový zábal rukou probíhá

Klient se dostaví na pracoviště, kde probíhá aplikace parafínu, odloží si šperky, hodinky a je lázeňským pracovníkem usazen ke stolu. Následně je mu na ruce přiložen parafínový obklad, krytý folií a zevně speciálními návleky, které fixují teplo. Po 20 minutách je obklad odstraněn a ruce jsou pracovníkem důkladně očištěny od zbytků parafínu.

Doba procedury: 20 minut • Parafínový zábal rukou je volně prodejná léčebná procedura.

Přehled léčeb teplem:

© 2012 Alžbětiny lázně, a.s.
veškerá práva vyhrazena

Partneři

InfocentrumMMKV