Léčebně-rehabilitační centrum

  • specialni-infrasauna-01.jpg
  • specialni-infrasauna-02.jpg

Infrasauna

Procedura založená na působení infrazáření, které způsobuje tvorbu tepla v hlouběji uložených tkáních. Na rozdíl od klasické sauny se celková teplota v infrasauně pohybuje kolem 50 °C, takže je daleko lépe snášena. Pobyt v infrasauně zlepšuje krevní oběh, odplavuje toxické zplodiny metabolismu, posiluje imunitu, kardiovaskulární systém, snižuje únavu, zmírňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů. Napomáhá procesu hubnutí, za 30 minut se spaluje 600 kcal, tím pomáhá formovat postavu a funguje proti celulitidě. Zatímco v klasické sauně je pot tvořen z 95 % vodou, v infrasauně je pot tvořen tukovými buňkami, cholesterolem a toxiny.

Cena: 340,- Kč 

Objednat 

Infrasauna je vhodná pro:

  • Detoxikaci organizmu, posílení imunity, posílení krevního oběhu.
  • Prokrvení svalů, kloubů a páteře u chronických degenerativních nemocí.
  • Redukci hmotnosti a anticelulitidní efekt.

Infrasauna je nevhodná pro vážně a akutně nemocné a těhotné, u žen se silikonovými náhražkami prsou, u náhrad umělých kloubů.

Infrasauna je účinná a zdravá relaxace

Pobyt v infrasauně je možné si zpestřit četbou, povídáním s blízkým člověkem (infrasauna je pro 2 osoby), poslechem hudby, nebo prostě jen relaxovat. Již po prvních minutách nastoupí intenzivní pocení, a je nutné průběžně doplňovat tekutiny nejlépe pitím prosté vody.  

Jak infrasauna probíhá

Klient obdrží ručník, při vlastní proceduře může mít bavlněné prádlo nebo odložit oděv zcela. Posadí se na prostěradlo a po celou dobu zůstává v infrasauně a průběžně pije vodu a otírá si pot. Po ukončení se osprchuje teplou či vlažnou vodou.  

Doba procedury: 40 + 20 minut • Infrasauna je volně prodejná léčebná procedura.

Přehled speciálních procedur:

© 2012 Alžbětiny lázně, a.s.
veškerá práva vyhrazena

Partneři

InfocentrumMMKV