Centrální městské lázně

  • specialni-oxygenoterapie-01.jpg
  • specialni-oxygenoterapie-02.jpg
  • specialni-oxygenoterapie-03.jpg

Oxygenoterapie

Oxygenoterapie je regenerační kyslíková kúra, při které se pomocí masky inhaluje zvlhčený kyslík v daleko vyšší koncentraci, než je jeho běžný výskyt ve vzduchu. Zvyšuje se tím jeho přísun tkáním s řadou pozitivních účinků.

Kyslík představuje pro organizmus zcela zásadní podmínku pro přežití. Každá buňka lidského těla jej potřebuje a nedostatek kyslíku proto vede k mnoha chorobným stavům. Kyslíková kúra je podpořena použitím antioxidantů a cvičením. Působí na celý organizmus, regeneruje, zvyšuje fyzickou a psychickou kondici.

 

Ceník

Poptat 

Oxygenoterapie je vhodná pro:

  • Prevenci při zpomalování stárnutí lidských buněk a posilování obranyschopnosti organizmu.
  • Účinnou přípravu na operaci a v období rekonvalescence.
  • Kompenzaci negativního dopadu nepříznivých ekologických podmínek a škodlivých následků kouření.
  • Pomoc u chorob srdečně cévních, oběhových, chorob dýchacích orgánů, alergií, psychických problémů, depresí, nespavosti, chorobné únavě, nechutenství či komplikací diabetu.

Oxygenoterapie není vhodná pro závažně a akutně nemocné.

Oxygenoterapie regeneruje tělo i mysl

Oxygenoterapie přinese bezprostřední pocit osvěžení, regeneraci těla a mysli, vymizení pocitu únavy a vyčerpanosti. Klient má čas si hodinu odpočinout, věnovat se četbě, či se jen prospat. Pokud je oxygenoterapie spojena s tréninkem na rotopedu (vždy jeden klient ze dvou), může se dostavit i příjemný pocit, že člověk udělal pro své zdraví i něco navíc než je pasivní příjem kyslíku.   

Jak oxygenoterapie probíhá

Na vlastní proceduru se klient dostaví v pohodlném oděvu, je usazen na polohovací křeslo, případně je možné, aby jeden z klientů využil rotopedu. V tom případě musí mít sportovní oděv a obuv.

Doba procedury: 60 minut • Oxygenoterapie je volně prodejná léčebná procedura.

Přehled speciálních procedur:

© 2012 Alžbětiny lázně, a.s.
veškerá práva vyhrazena

Partneři

InfocentrumMMKV