Léčebně-rehabilitační centrum

 • specialni-vacushape-01.jpg

  Snadná cesta do lázní - sleva 25%

  Vyzkoušejte procedury se zimní slevou v období
  5. 11. - 21. 12. 2012 a 14. 1. - 24. 3. 2013
  Balíček 5x 30 minut CENA 475,- Kč Objednat

 • specialni-vacushape-02.jpg

  Snadná cesta do lázní - sleva 25%

  Vyzkoušejte procedury se zimní slevou v období
  5. 11. - 21. 12. 2012 a 14. 1. - 24. 3. 2013
  Balíček 5x 30 minut CENA 475,- Kč Objednat

VacuShape

VacuShape je přístroj, s jehož pomocí budete hubnout a zbavovat se celulitidy. Procedura ve VacuShape probíhá formou chůze na běžeckém pásu po dobu 30 minut, kdy problémové partie (podbřišek, stehna, hýždě) se nacházejí v podtlakové kabině.

Klinické testy přístroje VacuShape naznačují, že výdej energie se při použití podtlaku zvyšuje až o 50 % a tuky se začínají spalovat za kratší dobu. Stačí pravidelné cvičení po dobu 30 minut - na začátku 3x týdně po dobu šesti až osmi týdnů. Pak se můžete rozhodnout pokračovat v další likvidaci tuků při stejné intenzitě nebo stabilizovat dosažené výsledky při jednom cvičení týdně.

Cena: 150,- Kč 

Cena: 95,- Kč 

Objednat 

VacuShape je vhodný pro:

 • Osoby trpící celulitidou, ukládáním tuku v oblastech hýždí, boků, stehen a břicha. 
 • Všechny osoby jako forma tréninku ke zvýšení tělesné kondice.

VacuShape není vhodný pro osoby s křečovými žilami, trombózou, záněty žil, hemoroidy, těhotné, závažně či akutně nemocné.

VacuShape pro veřejnost i sportovce

Ideální forma tréninku k odbourávání tuků a formování postavy zejména u žen, či jako metoda zvýšení tělesné kondice. Není fyzicky vyčerpávající, 30 minut tréninku příjemně uběhne za poslechu hudby či sledování DVD. Již po 10 trénincích jsou viditelné změny postavy ve smyslu úbytku tukové vrstvy v oblasti podbřišku, stehen a hýždí. Důsledkem je zvýšené sebevědomí a dobrý pocit, že člověk udělal něco pro své zdraví.

Jak VacuShape probíhá

Před samotným tréninkem na VacuShape je vhodné aplikovat na kůži krém proti celulitidě, prohřátí např. rychlou chůzí, během, na rotopedu, v infrasauně apod. tím se urychlí efekt procedury. Je nutné mít sportovní oblečení a na nohou lehké sportovní boty s hladkou podrážkou. Obsluha klientovi oblékne a upevní tzv. sukénku, uzavře trenažér, nastaví program a klient je vyzván, aby zahájil chůzi. V trenažéru se následně vyvíjí střídavý stav podtlaku, po celou dobu si klient hlídá tepovou frekvenci a může regulovat sklon pásu a stupeň zátěže. Je nutné dodržovat optimální tepovou frekvenci, při které jsou z 80 % zužitkovány tuky a z 20 % cukry. Během tréninku se doporučuje pít tekutiny. V případě nutnosti může klient okamžitě přivolat obsluhu. Po skončení se doporučuje jíst bílkoviny, nechodit do solária, sauny a extrémně nezatěžovat svaly dolních končetin.

Doba procedury: 30 minut • VacuShape je volně prodejná léčebná procedura.

Přehled speciálních procedur:

© 2012 Alžbětiny lázně, a.s.
veškerá práva vyhrazena

Partneři

InfocentrumMMKV