Léčebně-rehabilitační centrum

  • wellness-kosmetika-gernetic-zabal-01.jpg
  • wellness-kosmetika-gernetic-zabal-02.jpg
  • wellness-kosmetika-gernetic-zabal-03.jpg

GERnétic zábal

GERnétic zábal poskytuje francouzská kosmetika se špičkovou kvalitou založenou na využití poznatků v oblasti biotechnologií a buněčné terapie. Základem je poznání, že aplikace kosmetických přípravků na povrch těla obohatí organismus o vitaminy, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné důležité látky, které nejsou v dostatečné míře vstřebány z potravy. Je tedy doslova kosmetickým koktejlem zdraví a krásy. Pomáhá zpomalit stárnutí buněk, aktivovat vlastní energii, dosahuje skutečně viditelné výsledky v péči o celé tělo, obličej i poprsí.

Cena: 1660,- Kč 

Objednat 

Vyberte si svůj GERnétic zábal:

GERnétic – anticelulitidní zábal

Na problémové partie (stehna, hýždě) se aplikují speciální přípravky a následně samozahřívací minerální maska. Povzbuzením lymfatického systému se odplavují toxické látky, urychluje se látková výměna a výrazně se tím ovlivní vnitřní struktura kůže. Zábal znatelně zpevňuje pokožku, vyrovnává kožní reliéf a odstraňuje pocit tíhy v končetinách. Zamezuje také vzniku popraskaných žilek a otoků.

Boj proti celulitidě vyžaduje dokonalé prostředky se zárukou úspěšného výsledku!

GERnétic – celotělový detoxikační zábal

Celotělový detoxikační zábal Marine Essence se připravuje z mořských řas, které jsou bohaté na minerální soli, vitamíny a další výživné prvky. Zlepšuje prokrvení kůže a podkoží, podporuje odplavování odpadních látek, stimuluje imunitní systém. Zábal pomáhá udržet mladistvý, zdravý vzhled a cítit se skvěle po fyzické i psychické stránce.

GERnétic – výživný zábal

Výživný zábal Vegetal má velmi příznivý vliv na pokožku celého těla, kterou obohacuje o komplex výživných látek, zpevňuje, zvláčňuje a zlepšuje pružnost pokožky.

GERnétic – zeštíhlující zábal

Velmi účinný zábal na odstraňování nadbytečného tuku je připravený z vybraných hnědých a vápenatých červených řas. Vyživující a antioxidační účinky zpomalují stárnutí kůže. Zábal má navíc demineralizační a stimulační účinky.

GERnétic zábaly jsou vhodné pro:

  • Obnovení a udržení pružnosti pokožky těla a obličeje
  • Pro oddálení stárnutí pleti
  • Pro celkovou relaxaci a regeneraci

GERnétic zábaly nejsou vhodná pro osoby závažně a akutně nemocné.

Pohled do zrcadla vás potěší

Celotělové zábaly kosmetikou GERnétic přinášejí celkový pocit hlubokého odpočinku a regenerace a svěžesti. Zažijete pocit neskutečné svěžesti a očisty, jakoby dýchala pokožka celého těla. Pohled do zrcadla vám ukáže omlazující efekt této značkové kosmetiky.

Jak GERnétic zábaly probíhají

Klient si vysvlékne svrchní oděv a vyzuje boty, masérka ho odvede do sprchy. Následně se uloží na lehátko a za doprovodu příjemné hudby je prováděna procedura. Začíná se jemným peelingem, následuje aplikace speciálních přípravků a zábal spojený s odpočinkem na lehátku. Po ukončení jsou zbytky kosmetiky setřeny vlhkou žínkou a pokožka na závěr ošetřena tělovým přípravkem.   

Doba procedury: 50 minut • GERnétic zábal je volně prodejná léčebná procedura.

Přehled kosmetiky:

© 2012 Alžbětiny lázně, a.s.
veškerá práva vyhrazena

Partneři

InfocentrumMMKV