Léčebně-rehabilitační centrum

  • wellness-program-klasik-01.jpg
  • wellness-program-klasik-02.jpg
  • wellness-program-klasik-03.jpg
  • wellness-program-klasik-04.jpg
  • wellness-program-klasik-05.jpg

Jednodenní lázeňský program „Klasik“

Jednodenní lázeňský program „Klasik“ obsahuje tradiční lázeňské léčebné procedury – klasickou masáž a perličkovou koupel ve vřídelní vodě, doplněné o 90 minutový vstup do bazénového komplexu - doporučujeme objednat předem (minimálně 3 dny)

Tento program doporučujeme pro jednodenní návštěvu Karlových Varů. Nabízíme v něm příjemně strávené 3 hodiny přímo v centru lázeňské metropole.

Cena: 872,- Kč 

Objednat 

Jednodenní lázeňský program „Klasik“ obsahuje:

  • 1 x klasická masáž částečná
  • 1 x perličková koupel
  • 1 x vstup do bazénového komplexu (plavecký bazén 25m, relaxační bazén, sauna, pára, whirlpool)
  • Pro jednodenní pobyt v lázních, jako forma relaxace psychické i tělesné
  • Jako příležitost nejen pro rodiny, ale také pro cestovní kanceláře a kolektivy, které mohou využít množstevních slev.

Jednodenní lázeňský program „Klasik“ je vhodný:

Jednodenní lázeňský program „Klasik“ není vhodný pro osoby závažně a akutně nemocné.

Zapomeňte na shon všedního dne

I přes krátké trvání tohoto programu lze aspoň na chvíli zapomenout na shon všedního dne, spočinout ve vaně plné teplé vřídelní vody, vychutnat doteky rukou maséra, prohřát se v sauně či páře, aktivně si zaplavat ve 25 metrů dlouhém bazénu, relaxovat v přilehlých perlivých a vířivých bazéncích.

Jak jednodenní lázeňský program „Klasik“ probíhá

Po zaplacení obdrží klient rozpis, kde bude uveden čas a místo procedur. Do bazénu potřebuje mít sebou plavecký úbor, ručník, případně prostěradlo v případě, že hodlá navštívit saunu. Doporučuje se též obuv do bazénu („žabky“). 

Pro perličkovou koupel je klient uveden do kabinky, ve které se nachází vana, odloží si oděv a vstoupí do koupele. Vlastní procedura trvá 15 minut, po ukončení této doby mu lázeňská pracovnice pomůže z koupele, podá prostěradlo a může ještě využít krátkodobý oddych v suchém zábalu na lůžku. Pokud koupel absolvuje dítě, musí být vždy v doprovodu dospělé osoby. Pokud je osoba imobilní, musí mít rovněž doprovod.

Na masáž uvede klienta pracovník do šatny, obdrží prostěradlo, po odložení oděvu se vysprchuje a v kabince se položí na masírovací lehátko. Masér provádí masáž lege artis. Kromě masírované části klienta přikryje prostěradlem. Po ukončení masáže klientovi setře zbytky masážní emulze nebo oleje.

Přehled lázeňských programů:

© 2012 Alžbětiny lázně, a.s.
veškerá práva vyhrazena

Partneři

InfocentrumMMKV