ЦЕНТРАЛЬНЫЙ ГОРОДСКОЙ САНАТОРИЙ

  • wellness-kosmetika-gernetic-zabal-01.jpg
  • wellness-kosmetika-gernetic-zabal-02.jpg
  • wellness-kosmetika-gernetic-zabal-03.jpg

GERnétic компресс

Francouzská kosmetika Elite je založena na využití biotechnologie a buněčné terapie. Základem je poznání, že aplikace kosmetiky na pokožku těla obohatí tělo o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a další látky, které nejsou dostatečně zásobeny potravou.

Cena: 1909Kč

Objednat

Vyberte si kompresi GERnétic:

 

GERnétic - Celotělový detoxikační obklad

Celotělový kompresor Marine Esans obsahuje extrakt z mořských řas, který je bohatý na minerály, vitamíny a další živiny. Zlepšuje krevní oběh v kůži a podkožních vrstvách, podporuje vylučování škodlivých látek, stimuluje imunitní systém. Pomáhá udržovat mladistvý, zdravý vzhled a cítit se ve skvělé fyzické i duševní kondici.

GERnétic - výživný obklad

Aplikace velmi příjemně působí na pokožku celého těla, kterou obohacuje o komplex látek, zjemňuje, zlepšuje pružnost a posiluje krevní oběh.

GERnétic - hubnutí Compress

Vysoce účinný tělový zábal vyrobený z vybraných hnědých a červených vápenatých řas. Při hubnutí se využívají fyzikálně -chemické a biologické vlastnosti řas. Nutriční a antioxidační účinky činidel zpomalují stárnutí pokožky. Komprese má také remineralizační a stimulační účinek.

Obklady GERnétic se doporučují pro:

  • Obnova, zachování pevnosti pokožky celého těla a obličeje.
  • Odstranění stárnutí pokožky.
  • Celková relaxace a regenerace.

Obklady GERnétic nejsou vhodné pro vážně nebo akutně nemocné klienty.

Po pohledu do zrcadla budete potěšeni

GERnétic - Komprese pro celé tělo přináší pocit hluboké relaxace, regenerace a svěžesti. Překvapí vás pocit svěžesti a pevné, pružné a sametové pokožky celého těla. Pohled do zrcadla vám ukáže omlazující účinek této elitní značkové kosmetiky.

Jak se provádí obklady GERnétic

Klient se svlékne a oblékne, osprchuje se. Pak si lehněte na gauč. Procedura se provádí za doprovodu relaxační hudby, začíná jemným peelingem, po kterém následuje aplikace speciálních přípravků na pokožku celého těla. Po zákroku masér jemně vlhkou žínkou setře přebytečný make -up.

Doba ošetření: 50 minut - ošetření kompresí GERnétic dostupné na trhu

Seznam kosmetiky:

© 2012 Alžbětiny lázně, a.s.
Все права защищены

Партнёры

InfocentrumMMKV